Взаємодія з Запорізькою атомною електростанцією

Взаємодія з Запорізькою атомною електростанцією

Для відновлення взаємодії між Українською інженерно-педагогічною академією та Запорізькою атомною електростанцією 28 та 29 жовтня 2021 року представники факультету Енергетики і автоматизації (декан факультету Наталія Антоненко, завідувач кафедри фізики, електротехніки та електроенергетики Артем Чернюк та доценти тієї ж кафедри Юлія Олійник, Костянтин Бровко) відвідали Навчально-тренувальний центр Запорізької атомної електростанції.

Раніше в УІПА саме в Енергодарі готували кадри для Запорізької АЕС. Багато фахівців, які сьогодні займають керівні посади на ЗАЕС, мають диплом нашого навчального закладу. Сьогодні факультет Енергетики і автоматизації УІПА очолюють молоді фахівці, які в свій час проходили практику на Запорізькій АЕС та знають специфіку підприємства.
Цієї осені начальник НТЦ Валерій Мартинюк із дружнім візитом відвідав академію. У відповідь представники УІПА ініціювали візит на ЗАЕС.
В перший день візиту на Запорізьку атомну електростанцію представники академії презентували наш навчальний заклад, зокрема факультет Енергетики і автоматизації. Фахівці НТЦ, у сою чергу, розповіли про напрямки підготовки на підприємстві, після чого провели екскурсію по електротехнічним лабораторіям тренажерного комплексу спеціальної підготовки (ТКСП) та загально — оглядову екскурсію тренажерним комплексом навчально — тренувального центру.


Наступного дня представники академії відвідали відкритий розподільчий пристрій 750, електричний цех, де ознайомилися з основним обладнанням.
На зустрічі підіймалися питання щодо організації виробничої та переддипломної практики у підрозділах ЗАЕС та стажування викладачів на підприємстві. У свою чергу представники УІПА запросили інструкторський персонал для підвищення кваліфікації в нашому начальному закладі.
Під час зустрічі була обговорена низка спільних проектів з підготовки фахівців для атомної енергетики (одним із пріоритетних — максимальне наближення навчальних планів академії до специфіки Запорізької АЕС).
За підсумками візиту вироблено стратегію щодо подальшої співпраці УІПА із ДП НАЕК Енергоатом.

Обсуждение закрыто.